Łańcuch choinkowy - na świąteczne drzewko w pomieszczeniu i w ogrodzie

Żadne święta nie kojarzą się ze światłem tak mocno jak Boże Narodzenie. Zimowa aura rozświetlona tysiącem lampek daje magiczny klimat, za którym można zatęsknić nawet w środku lata. Wnieś tę atmosferę również do swojego domu - łańcuch choinkowy o długości 20 m, dający światło w odcieniu chłodnej bieli, pozwoli Ci na efektowne ozdobienie choinki, ścian czy balkonu.

Diody emitujące zimne białe światło sprawdzą się doskonale na iglastym drzewku rosnącym przed domem. Jeśli dopisze szczęście i na gałązkach pojawi się warstwa śniegu, takie połączenie Cię zachwyci. Może jednak wolisz chłodne odcienie dekoracji we wnętrzu? Długi łańcuch choinkowy będzie się wspaniale komponował z białymi, niebieskimi i srebrnymi dekoracjami na choince. Lampki nadają się również do umieszczenia w szklanym wazonie z dodatkiem gałązek lub suszonych kwiatów - ten niepowtarzalny stroik na pewno zwróci uwagę.

Uniwersalna ozdoba świąteczna? Bez wątpienia nowoczesny łańcuch choinkowy do użytku zewnętrznego i wewnętrznego. To wybór na lata, który co sezon może dekorować dom na nowy sposób.

Wymiary
Długość 2000 cm
Waga 0.507 kg
Do pobrania