Lampowentylator Antibes — designerski i praktyczny

Szukasz efektownego oświetlenie do domu lub biura? Lampowentylator Antibes zachwyca ultranowoczesnym designem, jasnym oświetleniem oraz wyjątkowo praktyczną funkcją wentylatora. Stylowa konstrukcja świetnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach w stylu minimalistycznym lub skandynawskim.

Ozdobą lampowentylatora są trzy skrzydła w kolorze białym, które dynamicznie rozchodzą się od zintegrowanego plafonu LED. Imponująca konstrukcja o szerokości 132 cm, podtrzymywana jest przez białą podsufitkę o okrągłym kształcie. Całość prezentuje się bardzo lekko i nowocześnie.

Zintegrowany panel LED zapewnia jasne oświetlenie o strumieniu światła 2000 lm oraz neutralnej białej barwie 4000K. Zastosowana klasa szczelności IP20 chroni konstrukcję lampowentylatora przed osadzeniem pyłu i zanieczyszczeń z zewnątrz.

Lampowentylator Antibes to niebanalny pomysł na modną aranżację świetlną salonu, domowego gabinetu lub biura. Praktyczna funkcja wentylatora zapewni Ci przyjemny i odświeżający powiew podczas pracy lub wypoczynku.

Wymiary
Średnica 132 cm
Wysokość 33 cm
Waga 5.735 kg
Do pobrania