Lampowentylator Cirali 52 — designerski i nowoczesny

Lampowentylator Cirali 52 zachwyca ultranowoczesnym designem, praktyczną funkcją wentylatora oraz jasnym i ekologicznym oświetleniem LED. Stylowa i aerodynamiczna konstrukcja to doskonały wybór do nowoczesnego gabinetu lub biura oraz innych wnętrz w stylu minimalistycznym lub skandynawskim.

To, co wyróżnia lampowentylator Cirali 52 to trzy skrzydła z tworzywa sztucznego w kolorze białym, które rozchodzą się od zintegrowanego plafonu LED. Rozłożysta konstrukcja o szerokości 132 cm wygląda imponująco, dynamicznie i lekko. Całość podtrzymywana jest przez subtelną białą podsufitkę o okrągłym kształcie.

Plafon LED zapewnia jasne oświetlenie o strumieniu światła 2000 lm oraz temperaturze barwowej 3450K. Klasa szczelności IP20 zabezpiecza konstrukcję lampowentylatora przed kurzem, pyłem oraz innymi zanieczyszczeniami.

Lampowentylator Cirali 52 to stylowy i niebanalny pomysł na aranżację świetlną dużego pomieszczenia. Lampa z funkcją wentylatora zapewni Ci światło oraz przyjemny i odświeżający powiew.

Wymiary
Średnica 132 cm
Wysokość 33,3 cm
Waga 7.866 kg
Do pobrania