Lampowentylator Gelsina — połączenie klasyki i nowoczesności

Lampowentylator Gelsina to stylowa i praktyczna propozycja oświetlenia do salonu, domowego gabinetu lub designerskiego biura. Nowoczesna konstrukcja zachwyca dopracowaniem detali oraz lekkością. Szlachetny kolor niklu satyna sprawia, że lampowentylator dobrze prezentować się będzie również w klasycznych wnętrzach.

Model wyposażony został we cztery skrzydła z płyty MDF, które rozchodzą się symetrycznie od ulokowanego w centrum plafonu z mlecznego szkła. Ozdobne łączenia zostały wykonane z metalu w kolorze satynowym. Konstrukcja podtrzymywana jest przez stylową półokrągłą podsufitkę o tym samym kolorze.

Lampowentylator posiada pojedynczy punkt świetlny z oprawką na żarówkę E14 oraz maksymalnej mocy świetlnej 60W. Duża moc światła oraz biały klosz sprawiają, że lampowentylator sprawdzi się jako samodzielne oświetlenie dużego pomieszczenia.

Wentylator możesz uruchomić, pociągając za stylowe sznureczki. Kilka stopni natężenia pracy oraz możliwość zmiany kierunku, pozwolą Ci łatwo dopasować pracę wentylatora do Twoich potrzeb.

Wymiary
Średnica 106,6 cm
Wysokość 33,7 cm
Waga 4.883 kg
Do pobrania