Wielobarwny łańcuch choinkowy - moc kolorów na święta

Chcesz szybko i efektownie ozdobić dom na święta? Lubisz otaczać się radosnymi kolorami, a dekoracyjne lampki natychmiast wywołują u Ciebie miłe, świąteczne skojarzenia? Łańcuch choinkowy składający się z 200 kolorowych diod i długiego na 25 m kabla gęsto ozdobi wielką choinkę we wnętrzu, ale sprawdzi się również jako dekoracja zewnętrzna.

Model ten jest przygotowany do użytku w pomieszczeniu, ale i na balkonie czy podwórku. Owiniesz nim rosnące przed domem drzewko, przyozdobisz taras lub stworzysz widoczną z daleka dekorację na drzwi wejściowe. Jednego możesz być pewien - długi łańcuch choinkowy wystarczy do stworzenia imponującego, wielobarwnego oświetlenia. A klasyczny, kulisty kształt diod robi wrażenie, nawet oglądany z bliska.

Wśród świątecznych ozdób warto mieć takie, które bez względu na panujące trendy, można spokojnie wyjąć każdego roku i wspaniale udekorować nimi dom. Łańcuch choinkowy do użytku wewnętrznego i zewnętrznego to uniwersalny dodatek na bożonarodzeniowy okres - zawsze sprawdzi się idealnie.

Wymiary
Długość 2500 cm
Waga 0.713 kg
Do pobrania