Łańcuch świetlny Nano 100LED – wyjątkowa dekoracja świąteczna

Wigilijna wieczerza czy Boże Narodzenie – to dni, które od wieków powszechnie kojarzą się z obecnością najbliższych. Aby umilić czas spędzony w gronie rodziny, powinieneś zatem zadbać o wyjątkowe, tematyczne dekoracje w swoim mieszkaniu. Jedną z nich jest ponadczasowy łańcuch świetlny, bez którego nie sposób wyobrazić sobie świątecznej atmosfery.

Światełka choinkowe mogą zdobić świąteczne drzewko w salonie, ale także rozświetlać werandę, podjazd czy balkon. Łańcuch świetlny Nano 100LED spełnia normę ochrony IP 44, więc sprawdzi się na zewnątrz. Zastosowane w nim diody LED nie tylko pobierają mniej energii, ale są też dużo bardziej żywotne niż standardowe świetlówki. Dzięki temu jeden komplet światełek wystarczy Ci nawet na kilka sezonów.

Światełka LED na choinkę posiadają przewód o długości aż 2,4 m, na którym znalazło się miejsce dla 100 diod emitujących światło o chłodnej białej barwie. Kabel zasilający ma natomiast długość 5 m, w związku z czym nie będziesz musiał stosować dodatkowych przedłużaczy, by cieszyć się wyjątkową dekoracją świąteczną.

Wymiary
Długość 740 cm
Waga 0.244 kg
Do pobrania