UWAGA: Cena dotyczy 1 sztuki. Latarenka występuje w asortymencie różnych kolorów. Produkt wysyłany losowo.

Latarnia 18,5 cm (różne kolory) – świąteczny nastrój na wyciągnięcie ręki

Za co lubimy Święta? Nie tylko za prezenty i przepyszne potrawy. To ten okres w roku, w którym czas jakby zwalnia, jest pełen refleksji.

Świąteczna atmosfera towarzyszy nam zazwyczaj już od początku grudnia. Uwielbiamy ozdoby podkreślające zbliżające się święta Bożego Narodzenia, które przypominają nam o spotkaniu z najbliższymi. Udekorowanie tego czasu dodatkami, jak latarnia na świeczki tealight sprawi, że każdy zimowy wieczór stanie się wyjątkowy.

Ciepły koc, gorąca czekolada, kolędy i nastrojowe światło świecy w pięknej latarence – brzmi jak marzenie? To wszystko jest na wyciągnięcie ręki!

Ta przepiękna latarnia sprawdzi się idealnie zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń – dzięki temu będzie wspaniałą dekoracją domowych komód, stolików, kominków, ale także doskonale odnajdzie się w przydomowych altankach, ogródkach restauracyjnych i kawiarnianych.

Latarnię o wysokości 18,5 cm oferujemy w różnych wersjach kolorystycznych – białej, czarnej, szarej i czerwonej. Każdy znajdzie idealną dla siebie!

Wymiary
Szerokość 14,5 cm
Wysokość 18,5 cm
Waga 0.72 kg
Do pobrania