Latarnia Barcelona L – otul wnętrze blaskiem i zapachem świec

Kiedyś świece stanowiły źródło oświetlenia, dziś odpowiadają za nadanie wnętrzu przytulnego klimatu. Światło i zapach palącej się świeczki mają kojący wpływ na stan emocjonalny domowników. Pozwalają poczuć się błogo i komfortowo. Jak należycie wyeksponować to źródło pozytywnych doznań, żeby było integralną częścią wnętrza?

Latarnia Barcelona L to duża i efektowna ozdoba wykonana z metalu w kolorze miedzi i szkła, które perfekcyjnie uwypukli blask świecy. Obudowa zwraca uwagę połyskującym wykończeniem i elegancją. Szkło dodaje lekkości i chroni przed zaprószeniem ognia. Dekoracja ozdobi zarówno nowoczesne wnętrza, jak i te w stylu glamour lub art deco. Duży uchwyt ułatwi przeniesienie latarni i umożliwi zawieszenie jej pod sufitem.

Latarnia Barcelona L  ma wymiary 50 x 18 x 18 cm i jest największym modelem w kolekcji. Doskonale sprawdzi się zarówno w centralnym miejscu dużego salonu, jak i w kameralnej przestrzeni sypialni. Zestawiona z innymi wariantami może być alternatywą lampy lub kinkietu.

 

Wymiary
Długość 18 cm
Szerokość 18 cm
Wysokość 50 cm
Waga 5 kg
Do pobrania