Latarnia Barcelona M – kataloński klimat w Twoim salonie

Lampiony, lampki, świeczki to wyjątkowe dodatki, które nadają wnętrzu nastrój. Są one odpowiedzialne za Twoje samopoczucie w domowej przestrzeni. Światło i zapach świecy to remedium na zmęczenie i stres. Kojący, otulający zapach i migoczący płomień sprawi, że zapomnisz o intensywnym dniu w pracy i poczujesz odprężenie.

Latarnia Barcelona M to prosta, a jednocześnie efektowna dekoracja, która zwraca uwagę dbałością o detale i eleganckim połyskiem. Metalowa konstrukcja w kolorze miedzi jest stylowym wykończeniem. Szkło dodaje lekkości i chroni przed poparzeniem. Latarnia ozdobi nowoczesne wnętrza, jak i te w stylu glamour lub art deco. Wygodny uchwyt ułatwia przenoszenie i umożliwia zawieszenie jej w dowolnym miejscu.

Latarnia Barcelona M  ma wymiary 39 x 14 x 14 cm i jest pośrednim modelem w kolekcji Barcelona. Świetnie prezentuje się na stole w jadalni lub komodzie w sypialni, a zestawiona z innymi wariantami stworzy spektakularną kompozycję, która rozświetli nawet największy salon, dodając mu niepowtarzalnego uroku.

 

Wymiary
Długość 14 cm
Szerokość 14 cm
Wysokość 39 cm
Waga 5 kg
Do pobrania