Ława Rodes – gdy do kawy trzeba dwojga…

Urządzając domową przestrzeń postaw na sprawdzone, ponadczasowe kompozycje. Elegancką zabudowę stworzysz dzięki kolekcji Rodes, w której znajdziesz moduły do sypialni, salonu i biura. Meble wyróżnia geometryczna, a jednocześnie asymetryczna linia – co nadaje zabudowie lekkości i świeżości. Zachwyć się stylowym i kontrastującym wybarwieniem.

Po trudnym dniu w pracy lubisz oddać się błogiej codziennej rutynie, takiej jak kawa w ulubionym kubku i relaks z książką? Zaaranżuj sobie domowy kącik kawowy i postaw w jego sercu ławę Rodes. Geometryczna bryła nabiera lekkości i charakteru dzięki oryginalnej podstawie.

Mebel pokryty laminatem odznacza się większą odpornością na zarysowania i uszkodzenia wynikające z codziennego użytkowania.

Ława o wymiarach 111,5 x 58,4 cm oraz wysokości 40, 7 cm posiada:

- 2 otwarte przestrzenie, w których możesz przechowywać magazyny wnętrzarskie, pilota lub laptopa po zakończonej pracy.

Podstawa i panel boczny ławy w kolorze dąb czarny przełamuje jednolite wybarwienie pozostałej części mebla w kolorze jesion belarus.

Ławę Rodes najlepiej ustawić w pobliżu fotela, sofy lub narożnika. Nie sposób jednak zapomnieć o zwartej zabudowie salonu, w którym nie może zabraknąć miejsca na przechowywanie i ekspozycję. Wykorzystaj wszystkie niezbędne moduły kolekcji Rodes i zaaranżuj ergonomiczną, przytulną przestrzeń do pracy, nauki i odpoczynku.

Wymiary
Długość 111,5 cm
Szerokość 58,5 cm
Wysokość 41 cm
Waga 25.3 kg
Do pobrania