Ławka Mokka – elegancka ławka o wszechstronnym zastosowaniu

Zastanawiasz się, jak w prosty sposób zmienić charakter zachowawczo zaaranżowanego wnętrza? A może szukasz czegoś, co dopełni wystrój salonu urządzonego w stylu glamour? Rozwiązaniem dla Ciebie jest ławka Mokka! Ławka ma nogi w kolorze złotym, który jest subtelnie przygaszony przez popielatą barwę siedziska. Właśnie dlatego produkt jest idealnym wyborem, kiedy chcesz podkreślić elegancki charakter salonu lub przedpokoju, nie popadając przy tym w przesadny eklektyzm.

Gustowna ławka doskonale prezentuje się w zestawieniu ze złotymi elementami wystroju wnętrz. Nogi ławki, wykończone złotym kolorem, będą się świetnie komponowały z lampą wiszącą z abażurem o złotym wnętrzu lub obrazami i fotografiami oprawionymi złotą ramką. Produkt może znajdować się na grafitowym dywanie o grubym splocie, dzięki czemu siedzenie na ławce będzie maksymalnie komfortowym doświadczeniem.

Ławka z popielatym siedziskiem jest produktem o wszechstronnym zastosowaniu. Przykładowo, w przestronnym salonie może być zarówno ozdobą pomieszczenia, jak i dodatkowym miejscem do siedzenia, kiedy gościsz u siebie wiele osób.

Wymiary
Długość 97 cm
Szerokość 44 cm
Wysokość 46 cm
Waga 10.1 kg
Do pobrania