Lexon Flip+ Budzik sterowany radiowo 1doMckDPi5FsFTn3BK-pDgZb64pNBbD_k

Nowoczesny budzik, wygodna obsługa

Budzik Flip+ marki Lexon to urządzenie, które urzeka swoją prostotą i funkcjonalnością. Jest sterowany radiowo, dzięki czemu zawsze wyświetla aktualny czas, a ustawienie alarmu jest proste i intuicyjne.

1I_IK866_Li_do1a1TirJLu3IgGOYKU-r

Zawsze czujny wyświetlacz

Jedną z ciekawych funkcji Flip+ jest automatycznie obracający się wyświetlacz LCD. Dzięki temu nie musisz martwić się o to, w którą stronę ustawiasz budzik, aby widzieć czas. Urządzenie zawsze jest ustawione w odpowiedniej pozycji.

1Y5XM69d0ui-ToDmUOcMbWveY6WKEHkPt

Wygoda i funkcjonalność w jednym

Flip+ posiada również funkcję drzemki, dzięki której można zyskać dodatkowe kilka minut snu. Poza tym, uruchamiane jest ono poprzez obrócenie budzika na drugą stronę, co jest bardzo wygodne w użyciu. Dodatkowo, podświetlenie wyświetlacza jest uruchamiane dotykowo, dzięki czemu nie trzeba szukać przycisku w ciemności.

1Gwm-M1p2FtwFHObfDgmk1UybWy7fPXI7

Trwały, stylowy design

Flip+ to nie tylko funkcjonalny, ale i stylowy budzik. Jego prosty i minimalistyczny design sprawia, że pasuje do każdego wnętrza. Wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest wytrzymały i solidny.

1r1GsoAs0V9-r5-3X5XXreAzJ-4zzJaC6

Odkryj Flip+ na filmiku

Dane Techniczne

Producent Lexon Projektant Adrian & Jeremy Wright Kolor Niebieski Materiał ABS, Guma Wymiary 104 x 65 x 30 mm Zasilanie Baterie 2xAAA
Wymiary
Szerokość 6,5 cm
Wysokość 3 cm
Do pobrania