Lexon Flip Premium Budzik dwustronny 1tCaUP6z4mCxTVK-F6TpTK51NMbHHe6Sk

Budzik z dwustronnym charakterem

Budzik Flip Premium marki Lexon zaskakuje swoim dwustronnym charakterem, który pozwala na aktywowanie lub dezaktywowanie alarmu w prosty sposób.

1MEOCPqOchQkTFi_dKzxXkayB_P9-I931

Intuicyjne sterowanie panelu dotykowego

Jedna strona budzika została oznaczona jako ON, a druga jako OFF, co pozwala na intuicyjne sterowanie przy pomocy panelu dotykowego. Dodatkowo, budzik wyposażony jest w funkcję drzemki oraz regulowaną jasność ekranu VA LCD. Istnieje także możliwość zablokowania ekranu na czas transportu urządzenia, co czyni go jeszcze bardziej praktycznym.

1_bskwsjPD6MMFQMFL7rRMn-QvgkA1Qns

Kieszonkowy towarzysz w podróży

Budzik Flip Premium ma kompaktowe wymiary, co sprawia, że doskonale pasuje do nowoczesnych sypialni. Jest też praktycznym towarzyszem podczas podróży. Co więcej, czas ładowania budzika to zaledwie około 3 godziny, co pozwala na 3 miesiące jego działania. W zestawie znajduje się kabel USB-C.

17NVezBBJbhLHoof1Kgl_WpmNEtppU2QC

Elegancki design z trwałych materiałów

Budzik został wykonany z trwałych materiałów, takich jak tworzywo ABS, aluminium oraz poliwęglan. Dzięki temu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i zapewnia długotrwałą użytkowość.

1-gooocyouOY3Dj-JFhKu2VADj1PYvMPQ

Dane Techniczne

Producent Lexon Projektant Adrian and Jeremy Wright Kolor Granatowy Materiał ABS, Aluminium, Poliwęglan Wymiary 104 x 65 x 26 mm Waga 170 g Czas pracy Do 3 miesięcy Zasilanie USB-C W zestawie Kabel USB-C
Wymiary
Szerokość 6,5 cm
Wysokość 2,6 cm
Do pobrania