Lexon Minut Budzik Mini 1rbbeXUkIYN-tIS6uovIFXVuu_TOF95-1

Mały sprzęt, wielkie możliwości

Budzik Minut marki Lexon to niezwykle kompaktowe i designerskie urządzenie, które zdobyło prestiżową nagrodę Red Dot Design Awards w 2023 roku. Mierzący zaledwie 6,5 cm x 4,5 cm x 2,5 cm, ten budzik mieści się na dłoni, stając się prawdopodobnie najmniejszym budzikiem na świecie.

1ibCN-5VlggBy_RJvYMP5cFT62xj1dhCR

Wielofunkcyjny i elegancki

Niezwykła elegancja łączy się tu z funkcjonalnością, gdyż obsługa jest intuicyjna - wystarczy dotknąć obudowy, by podświetlić ekran i aktywować funkcję drzemki. Wyświetlacz VA LCD pozwala na odczyt godziny z każdego kąta patrzenia, a jedno naładowanie baterii wystarcza nawet na 6 miesięcy użytkowania.

10PjbAHc1zYFhwsn1AVnQ7u8SbeHQ2kCQ

Wygodny i praktyczny

Ten praktyczny budzik, wykonany z tworzywa sztucznego i aluminium, doskonale sprawdzi się zarówno na niewielkich półkach, jak i w podróży. Czas ładowania wynosi około 4 godzin, a zasilanie odbywa się za pomocą kabla USB-C. Dodatkowo, budzik Minut oferuje funkcję drzemki i sterowanie dotykowe, co sprawia, że jest jeszcze bardziej wygodny w użyciu.

125g42bX_PJDnSXFD2eSu6FX4h2Lw2WnX

Dane Techniczne

Producent Lexon Projektant Manuela Simonelli & Andrea Quaglio Kolor Jasnoróżowy Materiał ABS, Aluminium Waga 50 g Wymiary 65 x 45 x 25 mm Czas ładowania Około 4 godzin Czas pracy Do 6 miesięcy*

*Uwaga! Żywotność baterii może się różnić w zależności od ustawienia jasności, alarmu, warunków użytkowania i temperatury otoczenia Pojemność baterii 800 mAh Pasmo częstotliwości 1700-2700 MHz Zasilanie USB-C Dodatkowe funkcje Funkcja Drzemki
Sterowany dotykowo W zestawie 1x Kabel USB-C
Wymiary
Głębokość 4.5 cm
Szerokość 6.5 cm
Wysokość 2.5 cm
Do pobrania