Leżak Grue - Idealny składany leżak na plażę, działkę lub na ryby

Jeśli szukasz wygodnego i stylowego składanego leżaka, nie szukaj dalej niż Grue. Wykonany jest z malowanego proszkowo metalu i wytrzymałej tkaniny 100% poliestrowej, dzięki czemu idealnie nadaje się na plażę, działkę lub do wędkowania. Leżak jest zarówno lekki, jak i wygodny, składa się na płasko, co ułatwia przechowywanie i transport. Posiada regulowane oparcie, które pomoże Ci znaleźć najwygodniejszą pozycję podczas wypoczynku. A ponadto solidna konstrukcja leżaka zapewnia, że wytrzyma on różne warunki pogodowe.

Szukasz wygodnego i stylowego mebla? Leżak Grue to doskonały wybór! Ta łatwa w obsłudze leżanka posiada cztery stopnie regulacji rozkładania i występuje w dwóch modnych kolorach. Jego malowana proszkowo metalowa rama jest mocna, trwała i odporna na rdzę, a tapicerka ze 100% poliestrowej tkaniny jest miękka, przytulna i lekka. Dodatkowo, jest dostarczany z poduszką, aby zapewnić dodatkowy komfort podczas leżakowania. A co najlepsze - nie zajmuje dużo miejsca więc po złożeniu można go łatwo zabrać w podróż!

Leżanka sprawdzi się na plaży, basenie lub po prostu w Twoim ogrodzie. A ponieważ jego kolor jest uniwersalny, nie będziesz musiał się martwić, że kiedykolwiek wyjdzie z mody. Dlaczego więc nie dodać trochę komfortu i klasy do swojej przestrzeni na zewnątrz? Leżak Grue zagwarantuje Ci lata relaksu bez konieczności montażu!

Przygotuj się na mądry wybór!

  • Składany leżak Grue jest uniwersalnym meblem, który może być używany w różnych miejscach. 
  • Jest wykonana z trwałych materiałów, łatwo ją złożyć i przetransportować. 
  • Ciesz się wygodnym odpoczynkiem dzięki dołączonej poduszce. 
  • Beżowy kolor nigdy nie wyjdzie z mody. 
  • Dzięki stylowemu wzornictwu i uniwersalnym opcjom kolorystycznym, składany leżak Grue będzie wyglądał świetnie, gdziekolwiek zdecydujesz się go użyć.
Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 56 cm
Wysokość 93 cm
Do pobrania