Łopatka kuchenna bambusowa

Akcesoria bambusowe zadomowiły się w kuchni na dobre. Są ekologiczne, estetyczne i niezwykle praktyczne. Łopatka kuchenna wykonana z włókien bambusa, dzięki swoim właściwościom będzie obecna w Twojej kuchni przez długi czas.

Twarde drewno bambusowe o bardzo dużej wytrzymałości zapewnia trwałość i odporność na wysokie temperatury. Jest gwarancją zadowolenia z codziennego użytkowania. Ponadto włókna bambusowe nie nasiąkają łatwo wodą, dzięki czemu nie przejmują zapachów potraw i nie wchodzą w reakcję z przygotowywanym jedzeniem.

Skośna łopatka o długości 30 cm pozwoli dokładnie wymieszać pyszną zawartość dużego garnka i z łatwością przerzucić naleśnik na drugą stronę. Lekka i dobrze leżąca w dłoni łopatka oferuje komfort podczas codziennego gotowania. Bambusowa łopatka jest bezpieczna dla powierzchni garnków i patelni. Nie rysuje powierzchni, co też przyczynia się do dłuższego użytkowania kuchennych sprzętów.

Łopatka kuchenna bambusowa to doskonały wybór zarówno dla miłośnika gotowania, który z pasją przygotowuje posiłki dla bliskich, jak i profesjonalisty, serwującego dania w restauracji.

 

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 6 cm
Wysokość 0,8 cm
Waga 0.043 kg
Do pobrania