Łóżko Molisa – sypialnia nabierze stylu

Sypialnia to miejsce, w którym rozpoczynamy i kończymy dzień, dlatego tak ważne jest odpowiednio zaaranżowana przestrzeń. Nie może w niej zabraknąć stylowego, zdobionego łóżka Molisa.

Tym, co przyciąga spojrzenia do dwuosobowego łóżka Molisa, jest jego ozdobne, pikowane wezgłowie. Wznoszące się ponad poduszką będzie zabezpieczało ją przed zsuwaniem, a Ty możesz cieszyć się wygodnym podparciem podczas czytania. Korpus łóżka jest obity tkaniną, której kolor, fakturę i wykończenie możesz dopasować do swoich potrzeb. We wzorniku nie brakuje tkanin easy clean, które cechują się zwiększoną odpornością na zabrudzenia oraz ułatwiają czyszczenie tkanin (Pagani 10 Violet). Niezależnie od posiadanego metrażu możesz postawić na łóżko Molisa, które występuje w 3 rozmiarach: 120x200, 140x200 i 160x200 cm.

Rozbuduj możliwości swojego łóżka tapicerowanego Molisa. Wybierz pakiet Ergo Futon, który będzie dobrą bazą dla płaskiego stelaża. Przy pomocy pakietu Ergo Space, zawierającego podnoszony stelaż i pojemnik na pościel, zyskasz dodatkowe miejsce do przechowywania. Najważniejszy jest jednak materac, który pozostawiamy do indywidualnego wyboru.


Cechy szczególne mebla:
- Korpus łóżka tapicerowanego.
- Dostępny w opcji z pakietem Ergo Futon (mocowanie pod stelaż) lub z pakietem Ergo Space (zawiera stelaż na podnośnikach gazowych, pojemnik na pościel)
- W opcji z pojemnikiem – duży pojemnik, zwiększona możliwość przechowywania.

Istnieje możliwość wykonania mebli w innej tkaninie, zgodnie ze wzornikiem i cennikiem dostępnym w punkcie sprzedaży.


UWAGA: Materac, pakiet Ergo Futon, Ergo Space oraz stelaż dostępne za dodatkową opłatą.

Molisa - wymiary
Długość 215 cm
Szerokość 136 cm
Wysokość 99 cm
Waga 67 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Długość powierzchni spania 200 cm
Szerokość powierzchni spania 120 cm
Wykorzystane materiały
wyposażenie oparcia