Łóżko Salta – sposób na wygodny sen

Podczas codziennych wyzwań można się zmęczyć, dlatego zadbaj o to, by sypialnia była strefą maksymalnie komfortowego wypoczynku i regeneracji sił. Pomoże w tym stylowe łóżko Salta, które będzie trudno opuścić po dźwięku budzika.

Tym, co wyróżnia łóżko Salta spośród innych są zaoblone rogi wezgłowia – przełamuje to schematy, gdzie najczęściej spotykamy się z ostrymi krawędziami mebli. Podwyższone wezgłowie to także dobra forma oparcia, które docenisz podczas wieczornego czytania książki. Komfortowe użytkowanie i zabezpieczenie przed zsuwaniem się kołdry tworzy podwyższony przednóżek. Efektowną prezentację mebla wypoczynkowego oraz jego harmonijny wygląd tworzą wciągi i guziki w wezgłowiu oraz wysokie, drewniane stopki, dzięki którym masz ułatwiony dostęp do podłoża w trakcie sprzątania.

Jakie jest wyposażenie łóżka tapicerowanego? W zestawie znajduje się pakiet Ergo Futon, czyli listwy boczne i środkowa, które pozwalają na zastosowanie dowolnego stelaża płaskiego. Osadzony na jednostopniowej wysokości mocowania leży pewnie i bezpiecznie. To doskonała podstawa pod materac, który możesz wybrać samodzielnie, zgodnie z preferencjami.

Nowoczesne łóżko Salta jest dostępne w 3 rozmiarach: jednoosobowe 90x200 i dwuosobowe 140x200 cm i 160x200 cm. Wybierz te, które wpisze się w wystrój sypialni lub hotelowy pokój.

 

Cechy szczególne mebla:
Podwyższone wezgłowie - zwiększone podparcie i komfort użytkowania Podwyższone stopki – ułatwiony dostęp do podłoża w trakcie sprzątania
Ozdobne wciągi - tworzą harmonijny i estetyczny wygląd
Podwyższony tzw. przednóżek zapewnia stabilne podparcie i zwiększa komfort użytkowania podczas snu
1 stopniowa wysokość mocowania listew ERGO FUTON
W komplecie pakiet ERGO FUTON - listwy podtrzymujące (komplet stanowią listwy boczne i środkowa) pozwalające na zastosowanie stelaża płaskiego z odpowiednim materacem
Stopki drewniane – estetyka wyglądu
Dostępne rozmiary: 140x200, 160x200

Salta - wymiary
Szerokość 106 cm
Wysokość 106 cm
Głębokość 217 cm
Waga 47 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Długość powierzchni spania 200 cm
Szerokość powierzchni spania 90 cm
Materiał obicia tkanina
Nici ozdobne nie
Rodzaj stopek drewno