Lustro Dallas – służy i zdobi
 

W przedpokoju nie może zabraknąć lustra, w które można zerknąć przed wyjściem z domu, by upewnić się, że czapka pasuje do kurtki. Duże lustro Dallas ma również tę zaletę, że optycznie powiększa pomieszczenie, dodając mu głębi. Dlatego postaw na ten użyteczny dodatek, planując aranżację przy drzwiach wejściowych!

Prostokątne lustro ścienne uzupełni zabudowę przedpokoju, w którym znajduje się komoda lub szafka na buty z kolekcji Dallas. Możesz powiesić je nie tylko w przedpokoju, lecz także w innym wnętrzu, na przykład w salonie. Dzięki prostej formie dobrze będzie się komponować w dowolnej stylistyce.

Wymiary 80 × 70 cm sprawiają, że bez problemu wpasujesz lustro w wolną przestrzeń i swobodnie się w nim przejrzysz. Minimalistyczna, wąska rama w ciepłym kolorze drewna dąb artisan pasuje zarówno do jasnych, jak i ciemnych kolorów ścian, co stwarza większe możliwości aranżacyjne.

Lustro wiszące do przedpokoju stanowi dodatkowy element dekoracyjny. Świetnie wypełnia puste miejsce na ścianie i sprawdza się lepiej niż niejeden obraz. Odpowiednio wyeksponowane spełni funkcję praktyczną i będzie prawdziwą ozdobą wnętrza. 

Wymiary
Głębokość 3 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 70 cm
Waga 11.3 kg
Do pobrania