Lustro Vitoria marki Hozze - z włącznikiem dotykowym na tafli i podgrzewaniem

Lustro to jeden z najważniejszych akcesoriów łazienkowych. Prawdziwym hitem modnych aranżacji są lustra w okrągłej ramie. Brak ostrych krawędzi i rogów świetnie równoważy inne elementy wyposażenia. Zestawienie ze sobą różnych brył sprawia, że aranżacja wydaje się bardziej urozmaicona, a wnętrze przestronne.

Lustro Vitoria wyróżnia się oryginalnym kształtem i stylową piaskowaną taflą, która świetnie sprawdza się podczas codziennych zabiegów pielęgnacyjnych oraz wykonywania makijażu. Lustro dostępne jest w trzech rozmiarach: 60, 70 i 80 cm średnicy oraz dwóch wersjach: podstawowej lub premium (tutaj) (z włącznikiem na tafli i podgrzewaniem).

Oświetlenie LED o mocy 19,75 W i neutralnej temperaturze 4000 K zapewnia jasne i nastrojowe światło. Umieszczenie diod dookoła lustra pozwoli Ci całkowicie zrezygnować z kinkietów nad umywalką.

Lustro Vitoria to stylowy wybór do łazienki, sypialni lub garderoby. Minimalistyczna rama i oryginalny kształt świetnie sprawdzą się w aranżacjach w stylu loftowym, glamour lub skandynawskim.

Wymiary
Głębokość 2,5 cm
Szerokość 70 cm
Średnica 70 cm
Wysokość 70 cm
Waga 10 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Hozze