Lustro Szkocja – zapomnij o nudnych ścianach

Lubisz otaczać się wyjątkowymi przedmiotami? Wybierz dodatek, który w prosty sposób doda niepowtarzalnego uroku Twojemu wnętrzu.

Lustro Szkocja przyciąga uwagę szeroką drewnianą ramą w stylu rustykalnym. Jest ona celowo postarzana, by nadać ozdobie unikatowy charakter. Lustro świetnie wypełni przestrzeń garderoby, przedpokoju lub sypialni, sprawiając, że Twoje mieszkanie nabierze ciepła i charakteru.

Lustro to nieodzowny element wyposażenia domu. Nie musi się ono ograniczać tylko do funkcjonalności. Stanowi piękny dodatek do każdego wnętrza, w którym prym wiodą naturalne materiały i stonowane kolory, ale może być też interesującym dopełnieniem stylu eklektycznego.

Lustro Szkocja ma wymiary 60 x 60 x 3 cm. Pozwoli to swobodnie się w nim przejrzeć, dzięki czemu skontrolujesz swój wygląd przed wyjściem do pracy, na uczelnię czy na spotkanie z przyjaciółmi.

Lustro odbijając światło, sprawi, że Twoje wnętrze nabierze blasku. Ozdoba ścienna optycznie powiększy przestrzeń, co jest ważne zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach.

Postaw na wyjątkowy element aranżacji i dodaj uroku swojemu domowi.

Lustro Szkocja dostępne jest w trzech kolorach: brązowym, białym i szarym. Po zakupie prosimy o podanie w wiadomości wybranego koloru.

Wymiary
Długość 60 cm
Szerokość 3 cm
Wysokość 60 cm
Waga 2.6 kg
Do pobrania