Lustro ścienne LED bez włącznika – perfekcyjny makijaż

Owalne lustro ścienne LED nadaje łazience zdecydowany charakter – świetnie będzie wyglądać zarówno we wnętrzu industrialnym, jak i skandynawskim czy glamour. Poza walorami ozdobnymi jest też bardzo funkcjonalne i doskonale sprawdzi się na co dzień.

Lustro łazienkowe LED z podświetleniem typu frontlight pomoże w wykonaniu idealnego makijażu, precyzyjnym goleniu i innych czynnościach pielęgnacyjnych. Piaskowanie wokół całej ramy lustra daje równomierne oświetlenie twarzy, a białe, neutralne światło – wiernie odwzorowane kolory.

Rama lustra zrobiona jest z trwałej płyty MDF – materiału, który dobrze sprawdza się w łazienkach ze względu na dużą odporność na wilgoć i łatwość czyszczenia. Brak włącznika ogranicza potrzebę dotykania tafli lustra, więc nie trzeba będzie wycierać jej z odcisków palców.

Owalne lustro LED dostępne jest w różnych rozmiarach i trzech uniwersalnych kolorach – czarnym, białym oraz złotym. Wybierz wariant, który najlepiej pasuje do Twojego wnętrza i ciesz się odmienioną łazienką.

Lustro zostało wyposażone w barwę LED neutralną 4000K.