Lustro ścienne LED bez włącznika – klimatyczna łazienka

Owalne lustro ścienne LED bez włącznika, dzięki minimalistycznej formie, sprawdzi się w najróżniejszych aranżacjach. Pasuje zarówno do stylu loftowego, jak i skandynawskiego czy glamour. Bardzo dobrze wygląda też w łazienkach z dwoma umywalkami.

Lustro łazienkowe z oświetleniem typu backlight ma walor przed wszystkim dekoracyjny. Delikatne, rozproszone światło nada wnętrzu kojący klimat sprzyjający chwilom relaksu po ciężkim dniu. Subtelna poświata pięknie podkreśla też wygląd ściany, zwłaszcza gdy pokrywa ją ozdobna tapeta czy płytki o ciekawej fakturze. Owalne lustro LED to także dodatkowe źródło światła i optyczne powiększenie przestrzeni.

Rama lustra z trwałej płyty MDF stanowi praktyczny wybór na lata, ponieważ łatwo ją wyczyścić i jest odporna na wilgoć i parę wodną. Brak włącznika powoduje, że nie ma potrzeby dotykania tafli lustra, więc dłużej pozostanie idealnie czysta.

Owalne lustro LED dostępne jest w różnych rozmiarach i trzech kolorach – czarnym, białym i złotym. Wybierz model, który najlepiej sprawdzi się w Twojej łazience lub innym pomieszczeniu.

Lustro zostało wyposażone w barwę LED neutralną 4000K.