Lustro z półką – praktyczny gadżet codziennego użytku

Sprytnie urządzona przestrzeń to taka, w której nie brakuje miejsc do przechowywania – nawet, jeśli wybór tych miejsc bywa zaskakujący. Lustro z półką w kolorze czarnym może wydawać się nietypowym przedmiotem, jednak w praktyce umożliwia przechowywanie akcesoriów do pielęgnacji, makijażu czy stylizacji włosów w jednym miejscu.

Wyposażone w półkę lustro ma wymiary 35X12X50CM – jest więc na tyle niewielkie, by zmieścić się do niedużej łazienki, a przy tym – wystarczająco pojemne, by podstawowy zestaw do porannej rutyny na półkach umieścić. Może być szczególnie przydatny dla osób, które w pośpiechu rozpoczynają dzień i nic nie może się w tym czasie gubić – czarne lustro z półką jest pomocne w porządkowaniu przestrzeni.

Prezentowane lustro jest polecane przede wszystkim tym, którzy chcą mieć zawsze pod ręką najpotrzebniejsze rzeczy, a korzystanie ze sprytnych rozwiązań na dobre weszło im w krew. Z pewnością będzie to gadżet przydatny właścicielom niewielkich łazienek lub osobom, które czas przed lustrem spędzają w innym niż łazienka pomieszczeniu.

Wymiary
Głębokość 12 cm
Szerokość 35 cm
Wysokość 50 cm
Waga 2.81 kg
Do pobrania