Lustro wiszące Adesso – nowoczesna dekoracja Twojej ściany

Lustro wiszące Adesso to wyjątkowa alternatywa dla obrazów, plakatów i innych dekoracji ściennych. Duża, prostokątna tafla w drewnianym obramieniu pięknie się prezentuje i optycznie powiększa i rozjaśnia przestrzeń. Efektowna rama nawiązuje do stylów retro i industrialnego. Lustro świetnie sprawdzi się w salonie, przedpokoju oraz sypialni.

Masywna rama została wykonana z płyty MDF i drewna akacjowego w różnych odcieniach szarości i beżu. Efektowne przetarcia nadają lustru designerskiego charakteru i sprawiają, że dodatek pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji.

Obramienie posiada dyskretne podchwyty, które pozwolą Ci łatwo i estetycznie umieścić lustro na ścianie. Wymiary 120 × 70 cm sprawiają, że tafla jest duża i pozwala na odbicie całej postaci.

Lustro Adesso możesz powiesić je ścianie lub ustawić na metalowych nóżkach. Duża, prostokątna tafla świetnie sprawdzi się przy toaletce, w garderobie lub przedpokoju. Lustro możesz zawiesić także nad komodą lub sofą w salonie.

Wymiary
Głębokość 3 cm
Szerokość 70 cm
Wysokość 120 cm
Waga 22 kg
Do pobrania