Łyżka przystawkowa Minghing – dobry design na przekąskę

Na dobrze zorganizowanym przyjęciu nie może zabraknąć przystawek, które pobudzą apetyt i pomogą gościom „dotrwać” do potrawy głównej. Ale w jaki sposób je podać? Możesz zwyczajnie – na półmisku lub paterze. Wolisz coś bardziej oryginalnego? Łyżka przystawkowa Minghing to coś, co zupełnie odmieni oblicze imprezowego stołu!

Czarna matowa łyżka wnosi akcent nowoczesności, ale w najlepszym eleganckim wydaniu. Jest zupełnie niepodobna do klasycznej łyżki – ma obły kształt „łódeczki”, a jej rękojeść jest mocno zwężona i wywinięta do góry. Oczywiście łyżka do przystawek nie może chwiać się pośrodku stołu, dlatego ma spłaszczony spód i dobrze wyważone proporcje. Dzięki intrygującej formie i ciemnej kolorystyce Twoje przekąski będą przepięknie wyeksponowane, niczym w ekskluzywnej restauracji.

Nowoczesna łyżeczka do przystawek Minghing doskonale nadaje się do dań „na jeden kęs”, np. kulek serowych, koreczków śledziowych, nadziewanych oliwek czy kawioru. Łyżki możesz wykorzystać także podczas wielkanocnego śniadania do podania faszerowanych jajek. Aby ułatwić sobie nakrywanie stołu, napełnione łyżeczki podaj na dużej tacy – ułóż je rękojeściami skierowanymi w stronę gości.

Do pobrania