Magnesy na lodówkę Memo – napisz bliskim coś miłego

Chcesz przed wyjściem z domu napisać bliskim coś miłego? Właśnie skończył Ci się jakiś produkt spożywczy i nie chcesz zapomnieć go kupić przy najbliższych zakupach? Zrób krótką notatkę na kartce i przyczep ją na lodówce za pomocą magnesów Memo.

Dlaczego akurat magnesy są tak skuteczne w przypominaniu o ważnych (lub tych mniej istotnych) sprawach? To proste – z lodówki korzystasz codziennie i podczas otwierania drzwi nie sposób przeoczyć przyczepionych do nich karteczki. Można je potraktować również jako ozdobę – magnesy na lodówkę z korka podkreślą Twoje zamiłowanie do naturalnych i ekologicznych materiałów. Sugestywny kształt komiksowych „dymków” zachęca do przeczytania, więc ważna wiadomość z pewnością nie umknie uwadze domowników.

Magnesy na lodówkę to świetny sposób na przekazanie listy zakupów, zapamiętanie ważnego spotkania czy wyeksponowanie rodzinnych zdjęć. Możesz je przyczepiać także do tablic magnetycznych, przedmiotów ze stali ferromagnetycznej, a nawet do ściany pomalowanej specjalną farbą.

Wymiary
Długość 5 cm
Szerokość 4 cm
Waga 0.063 kg
Do pobrania