Szklana maselnica - akcesorium niezbędne do każdego śniadania

Jesteś fanem ciepłego, dopiero co wyjętego z pieca chleba? Ponoć nigdzie nie ma tak dobrego chleba, jak właśnie w domu rodzinnym. Niezależnie od tego, czy pieczesz samodzielnie, czy tylko biegniesz rano do piekarni po pieczywo i bułeczki, chleb i masło pozostają duetem idealnym. Jeśli nie wyobrażasz sobie bez nich życia, koniecznie postaw na swoim stole praktyczną, a zarazem stylową maselnicę.

Trudno wyobrazić sobie polskie śniadanie bez sera, wędliny, soczystych pomidorów czy też właśnie masła. Szklana maselnica świetnie zastąpi mało estetyczny otłuszczony papier lub zwykły spodek, na którym często kładziemy kostkę.

Gustowna duża maselnica wykonana metodą prasowania została zaprojektowana tak, by ścianki dolnej części nie brudziły się tłuszczem. Ta klasyczna maselnica ma długość 14,5 cm, szerokość 12 cm i wysokość 7 cm. Jest przy tym dość solidna – waży wraz z pokrywką ok. 0,5 kg, dzięki czemu nikt nie zrzuci jej przypadkiem ze stołu. Klasyczna w formie, nadaje się do postawienia zarówno w kuchni, jak i na oficjalnym przyjęciu, w towarzystwie eleganckiej zastawy.

Wymiary
Długość 14,5 cm
Szerokość 12 cm
Wysokość 7 cm
Waga 0.52 kg
Do pobrania