Biały metalowy kwietnik – dodaj uroku swoim roślinom

Szukasz miejsca, by odpowiednio wyeksponować swoje kwiaty? Zdecyduj się na wyjątkowy kwietnik, dzięki któremu zyskasz dodatkową powierzchnię na ustawienie roślin.

 Metalowy kwietnik z możliwością montażu to idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników natury i roślinnych dekoracji. Dzięki niemu odpowiednio umiejscowisz ulubione kwiaty, zioła lub rośliny doniczkowe, nie zabierając przy tym cennej przestrzeni na parapecie lub półce.

Kwietnik jest bardzo łatwy w montażu i demontażu. Nie musisz używać do tego narzędzi i możesz w każdej chwili ulokować go w innym miejscu. Kwietnik wykonano z solidnego metalu, co gwarantuje stabilność i wytrzymałość.

Biały kolor nadaje mu elegancki i nowoczesny wygląd, który perfekcyjnie wpasuje się w różne style wnętrzarskie, od minimalistycznych po bardziej klasyczne. Ponadto biel idealnie współgra z zielenią roślin, tworząc spójną, harmonijną i kojącą atmosferę.

Metalowy kwietnik jest łatwy w utrzymaniu czystości, co pozwoli na zachowanie jego nienagannej estetyki przez długi czas.

Jeśli chcesz dodać swojemu wnętrzu uroku i świeżości, to biały kwietnik z pewnością będzie optymalnym wyborem.

Zamontuj kwietnik do parapetu, blatu lub półki i zyskaj jeszcze więcej miejsca na stworzenie efektownych roślinnych aranżacji.

Wymiary
Średnica 18 cm
Szerokość 18 cm
Wysokość 25 cm
Waga 0.6 kg
Do pobrania