Mini choinka dekoracyjna - zielony drobiazg w świątecznym klimacie

Zaliczasz się do osób uzdolnionych manualnie? Lubisz samodzielnie tworzyć świąteczne girlandy, wieńce oraz stroiki? Miniaturowa choinka dekoracyjna z pewnością Ci się przyda. Jeśli jej podstawę owiniesz kawałkiem płótna oraz przewiążesz ją sznurkiem, zyska rustykalny rys. Na gałęziach drzewka możesz umocować łańcuchy lub obsypać je śniegiem. To drobiazg, ale o dużym potencjale, który można wykorzystać na wiele odmiennych sposobów.

Mini choinka dekoracyjna jest zielona, ma 18 cm wysokości oraz 10 cm szerokości. Wykonana jest z tworzywa sztucznego, z zachowaniem dużego podobieństwa do oryginału. Spójrz, jak gęsto rozmieszczone są jej gałązki. Drzewko o takim wyglądzie będzie świetnym dopełnieniem każdej artystycznej kompozycji, która wyjdzie spod Twoich rąk.

Oprócz miniaturowej choinki w kolekcji Świąteczna Kraina znajdziesz wiele innych figurek, które mogą stać się częścią Twojego kreatywnego projektu, np. uliczne latarenki, domki, stragany, a nawet food trucki. Możesz zaszaleć i zbudować z nich całe zimowe miasto. Twoje pociechy chętnie włączą się w taki projekt. Razem uda się wam stworzyć wspaniałą dekorację, a przede wszystkim będziecie mieć szansę na spędzenie czasu razem.

Wymiary
Szerokość 10 cm
Wysokość 18 cm
Waga 0.038 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Tajemniczy ogród