Minichoinka dekoracyjna – uniwersalny dodatek do wielu kompozycji

Z czym kojarzą Ci się święta Bożego Narodzenia? Nam ze spotkaniami w rodzinnym gronie, wspólnym kolędowaniem, dwunastoma potrawami na wigilijnym stole oraz aromatem pieczonego makowca rozchodzącym się po całym domu. Świetnym uzupełnieniem tego niemal magicznego klimatu będzie miniaturowa choinka. Możesz ozdobić nią stół lub blat komody. Ze względu na niewielkie wymiary wspaniale nadaje się na komponent eleganckiego stroika zaaranżowanego w słoiku lub wazonie.

Wykonana z tworzywa minichoinka dekoracyjna może stać się częścią wielu bardzo ciekawych, bożonarodzeniowych projektów. Jej gałęzie są lekko oprószone śniegiem. Strojności przydaje im brokat efektownie migoczący w świetle. Drzewko wyposażone jest w światełka LED zasilane bateriami. Dzięki temu nie wymaga dodatkowego przystrojenia.

Czerwona minichoinka jest jednym z wielu elementów Świątecznej Krainy, czyli rozbudowanej kolekcji figurek. Gdy dobierzesz do niej kilka elementów, powstanie zimowe miasto. Jego konstruowanie dostarczy znakomitej rozrywki całej Twojej rodzinie, pozwoli wam nacieszyć się swoją bliskością.

Wymiary
Szerokość 8 cm
Wysokość 24 cm
Waga 0.12 kg
Do pobrania