Mini drzewko świąteczne - klimatyczna ozdoba w Twoim mieszkaniu

Samodzielne tworzenie świątecznych dekoracji do domu sprawia Ci ogromną frajdę? Miniaturowe drzewko jarzębiny świetnie sprawdzi się jako jeden z elementów bardzo modnych ostatnio aranżacji w akrylowych bombkach 3D, a także szklanych słojach lub wazonach. Za sprawą swoich czerwonych owoców wprowadzi do nich nieco więcej oryginalności.

Mini drzewko świąteczne wykonane z tworzywa posłuży Ci przez wiele sezonów. Wśród jego największych zalet oprócz trwałości należy wymienić również dużą precyzję wykonania. Figurka ma 15 cm wysokości oraz 3,5 cm szerokości. Jej bezlistne gałęzie zdobią maleńkie, krągłe owocki, które nie pozostawiają wątpliwości, że to jarzębina.

Miniaturowe drzewko świąteczne możesz wykorzystać do stworzenia Świątecznej Krainy, czyli makiety zimowego miasta. Na brw.pl znajdziesz wiele różnorodnych figurek, które pomogą Ci je zbudować od podstaw. To, jak duże ono będzie, to już kwestia wyłącznie Twoich upodobań. Ostrzegamy, takie projekty są bardzo wciągające! Zwłaszcza gdy realizuje je wspólnie cała rodzina.

Wymiary
Szerokość 3,5 cm
Wysokość 15 cm
Waga 0.02 kg
Do pobrania