Misa Smooth – efektowne naczynie na Twoim stole

Jeśli pragniesz wzbogacić wyposażenie domu i podkreślić jego stylistykę, to naczynie o oryginalnym wyglądzie może być świetnym pomysłem.

 

Dekoracyjne naczynia nigdy nie wychodzą z mody. Sprawdzają się zarówno w klasycznych, jak i bardziej współcześnie urządzonych pomieszczeniach. Dużą ich zaletą jest to, że oprócz względów estetycznych mogą też mieć praktyczne zastosowanie.

 

Misa Smooth o średnicy 19 cm będzie atrakcyjnym dopełnieniem salonu, tarasu lub kuchni, ale też może pełnić funkcję stabilnego naczynia na owoce czy orzechy. Miedziana barwa i minimalistyczny design sprawiają, że odnajdzie się ona w nowoczesnej stylistyce.

 

Mimo surowości, którą nadaje jej beton, misa wprowadzi do wnętrza miękkość i delikatność. Jej zaokrąglona, gładka i harmonijna forma idealnie prezentuje się w zestawieniu z geometrycznymi aranżacjami.

 

Misa Smooth to propozycja, którą wzbogacisz wygląd stolika kawowego, komody lub stołu jadalnianego. Świetnie prezentuje się z innymi naczyniami i dodatkami w stylistyce loftowej.

 

Wymiary
Długość 21 cm
Głębokość 8,5 cm
Szerokość 13 cm
Średnica 19 cm
Wysokość 11 cm
Waga 0.99 kg
Do pobrania