Miska Blue Fleur - porcelana w stylu retro

Śniadanie, serwowanie i przechowywanie w doskonałym stylu? Porcelanowa miska Blue Fleur to model zaprojektowany z myślą o tych, którzy w kwestii pięknych dodatków nie idą na kompromisy. Do miseczki o pojemności 440 ml przygotujesz pożywne śniadanie, podasz dodatki do kolacji, ale możesz ją też traktować jako element dekoracyjny. Możesz być jednak pewien, że elegancka porcelana w klasyczne wzory nigdy nie wychodzi z mody.

Miska Blue Fleur została wykonana z materiału New Bone China - jest to odmiana porcelany, którą cechuje lekkość, trwałość i niezwykle eleganckie wykończenie. Naturalny, kremowo-biały odcień New Bone pasuje do większości wnętrz i stanowi doskonałą kompozycję z niebieskimi wzorami w klasycznym stylu. Chociaż na pozór miska może wydawać się krucha i wymagająca szczególnej pielęgnacji - nie musisz się tego obawiać. Ubrudzone naczynie możesz myć w zmywarce, bezpiecznie też użyjesz go w kuchence mikrofalowej.

Warto mieć w swojej kuchni na dodatki, które zawsze pięknie się prezentują - ale możesz ich używać każdego dnia. Wprowadź do aranżacji powiew eleganckiej świeżości - miska Blue Fleur zachwyci Cię estetyką i designem!

Wymiary
Średnica 12 cm
Waga 0.202 kg
Do pobrania