Przydatny element w kuchni

Każda kuchnia posiada szafkę wypełnioną licznymi akcesoriami, związanymi z gotowaniem i spożywaniem posiłku. Po otwarciu takiej szafy naszym oczom ukażą się między innymi sztućce, garnki i naczynia. Każdy dom posiada komplet z danej serii, umożliwiający przyjęcie gości i udekorowanie ich tymi samymi naczyniami.Wzbogać swoją zastawę Interesującym dodatkiem do każdego domu jest bulionówka.


Co to takiego?

To niewielki naczynie przeznaczone do podawania między innymi barszczu z uszkami, zupy rybnej czy żurku wielkanocnego. Podanie gościom dań w tej formie z pewnością zwróci ich uwagę i da poczucie niezwykłości. Bulionówka może być także stosowana do bardziej popularnych zup, takich jak rosół czy pomidorowa. Naczynie do bulionu wykorzystywane być może także do podawania różnego rodzaju dipów czy sosów warzywnych. Wykonana jest ona z solidnego szkła, toteż zapewnia trwałość podczas nawet trudnych warunków eksploatacji. Jej wielką zaletą jest możliwość mycia w zmywarce, co stanowi bardzo prostą oszczędność czasu.


Uniwersalność

Naczynie do bulionu paradoksalnie nie musi być wykorzystywane tylko w jednym celu. Świetnie sprawdzi się także jako salaterka, w której przygotowywać będzie można np. desery lodowe czy budyń. Jej uniwersalność to wielki atut, biorąc pod uwagę aspekt cenowy jest to bardzo atrakcyjna oferta.

Wymiary
Szerokość 16,3 cm
Średnica 14 cm
Wysokość 6,7 cm
Pojemność 500ml
Waga 0.3 kg
Do pobrania