Latte – miska 14,5 cm, czyli pogodne śniadanie w pochmurne dni

Jak dobrze zacząć dzień? Energetycznym, zdrowym śniadaniem i aromatyczną kawą! A jak zacząć go jeszcze lepiej? Podając ulubione płatki w stylowej misce. Takiej, która zadowoli Twój wzrok i sprawi, że posiłek będzie ucztą dla wszystkich zmysłów. Miska Latte zapewni Ci przyjemny start nawet w pochmurne, deszczowe dni.

Beżowa miska to nie tylko pastelowy szyk, lecz także funkcjonalność. Poręczny kształt sprawia, że naczynie wygodnie wpasuje się w Twoje dłonie – nie musisz siedzieć przy stole, by cieszyć się posiłkiem. Jeśli zupa lub płatki wystygną, możesz spokojnie włożyć porcelanową miskę do mikrofalówki – porcelit bezpiecznie podgrzeje je w urządzeniu.

Jasna miska posłuży Ci nie tylko jako poręczny element zastawy, lecz także jako dekoracja. Postaw ją w salonie i wypełnij kolorowymi kamykami, a uzyskasz ciekawą ozdobę. Możesz też wsypać do niej różnokolorowe cukierki – z pewnością znikną w mgnieniu oka, a Twoi goście zachwycą się pastelowym odcieniem! Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu.

Wymiary
Średnica 14,5 cm
Waga 0.384 kg
Do pobrania