Miska Marsala – stół w jesiennej odsłonie

Głęboki a zarazem stonowany odcień marsala niezmiennie kojarzy się z jesienią. To barwa opadłych liści, ziemi w promieniach zachodzącego słońca oraz wina sączonego przed kominkiem. Jeśli i Ty z utęsknieniem czekasz na jesień, miska Marsala już dziś powinna znaleźć stałe miejsce w Twojej kuchni.

Serwis obiadowy Marsala zawiera wszystko, czego potrzebujesz do zaprojektowania jesiennego nakrycia stołu. Podobnie jak inne elementy tego zestawu również miska cechuje się oszczędnym designem i jednolitą kolorystyką. Dzięki swej prostocie stanowi doskonałe tło dla różnorodnych posiłków oraz naturalnych dekoracji. Oprócz szlachetnego designu miska obiadowa Marsala zapewnia wygodne użytkowanie na co dzień – jest wykonana z wytrzymałego materiału (porcelit), można ją myć w zmywarce i nadaje się do odgrzewania w kuchence mikrofalowej.

Głęboka miska będzie niezastąpiona, gdy zechcesz postawić na stole świeże owoce, porcję orzechów lub inne zdrowe smakołykii. Zaserwuj w naczyniu dyniową zupę, a zobaczysz, jak odcień czerwonego wina pięknie komponuje się z żółcieniami. Miska Marsala może stać się częścią jesiennej dekoracji – wystarczy włożyć doń kompozycję ze świec i darów natury. Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu.

Marsala - wymiary
Średnica 14,5 cm
Waga 0.382 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał porcelit
Atuty produktu
do mikrofalówki