Miska Tsuki - niepowtarzalny design codziennej zastawy obiadowej

Jeżeli należysz to osób, które śledzą trendy wnętrzarskie i lubisz otaczać się pięknymi i niepowtarzalnymi rzeczami, to mamy coś dla Ciebie. Cała seria Tsuki została w oparciu o nowoczesne, proste formy i "nieidealne" wykończenie. We wnętrzach nazywane jest to trendem Wabi Sabi, zamiłowaniem do prostego piękna. Produkty inspirowane tym japońskim stylem charakteryzują się naturalnym, surowym wręcz wyglądem.

Czarne naczynia Tsuki zostały wykonane z ceramiki. Ten materiał jest nam znany od tysięcy lat i wciąż go kochamy. Jest naturalny i wielofunkcyjny. Dodatkowo naczynia robią wrażenie ręcznie robionych, co z pewnością jest ich dodatkowym atutem. Ceramika jest znana z wysokiej odporności na temperatury, dlatego bez obaw możemy użyć naczyń Tsuki do podgrzewania i zapiekania jedzenia w piekarniku. Nadają się również do mycia w zmywarce.

Naczynia z tej serii to idealna harmonia miedzy praktycznością i wyjątkowym wyglądem. Zaserwowane na nich dania będą prezentowały się jak w najlepszej restauracji.

Wymiary
Długość 15 cm
Szerokość 15 cm
Średnica 15 cm
Wysokość 7 cm
Pojemność 700ml
Waga 0.534 kg
Do pobrania