Mysz 1025GN QUITO USB Zielona YENKEE – niezbędna w pracy przed komputerem

Mysz 1025GN QUITO USB Zielona YENKEE to produkt, rekomendowany osobom ceniącym w akcesoriach komputerowych prostotę i funkcjonalność. Minimalistyczną, czarną konstrukcję z tworzywa sztucznego zdobią kontrastujące elementy w zielonym kolorze. Chropowate boki gwarantują pewny chwyt myszy nawet wilgotnymi dłońmi.

Dzięki przewodowi z wtykiem USB, mysz komputerowa jest kompatybilna z systemem Windows i Mac. Nie musisz martwić się rozładowaniem czy wymianą akumulatorków. Technologii Plug & Play sprawia, że urządzenie będzie gotowe do pracy od razu po podłączeniu. Nie ma potrzeby instalowania dodatkowych sterowników, by mysz optyczna USB działała w sposób efektywny.

Zielona mysz przewodowa posiada szeroki zakres czułości sensora (do 2400 DPI), dzięki czemu w sposób precyzyjny zaznaczysz wybrany fragment obszernego tekstu, wyretuszujesz zdjęcie w programie graficznym czy wskażesz drogę bohaterowi gry sieciowej. 4 przyciski funkcyjne zwiększają funkcjonalność urządzenia, ułatwiając codzienną pracę przy komputerze.

Yenkee 1025GN Quito USB - wymiary
Długość 10,2 cm
Szerokość 5,9 cm
Wysokość 3,6 cm
Waga 0.069 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne