Naczynie ceramiczne Modeno na podstawie bambusowej - tak się podaje pyszne dania

Co dziś w menu? Zapiekanka, makaron czy warzywa? Do ich przygotowania wykorzystaj naczynie ceramiczne Modeno z bambusową podstawką. Takie naczynie to nie tylko wygodny sposób na przygotowanie i serwowanie dania, ale też nowoczesna dekoracja, która sprawi, że nawet zwykły obiad będzie prezentował się baaardzo apetycznie!

Naczynie ceramiczne Modeno ma wymiary 33,5 x 19 x 6 cm, więc z łatwością przygotujesz w nim danie dla całej rodziny. Materiał, z którego zostało wykonane, to wyjątkowo trwała i odporna na wysokie temperatury ceramika. Możesz użyć tego naczynia do zapiekania dań w piekarniku lub do podgrzewania potraw w mikrofalówce: temperatura do 160°C mu nie zaszkodzi. Podobnie jak zmywarka - naczynie możesz bez obaw umyć z jej pomocą. Nie musisz się też obawiać oparzeń - bambusowa podstawka ułatwi przenoszenie gorącego dania, a jednocześnie sprawdzi się jako element dekoracyjny.

Dodasz naczynie ceramiczne do zapiekania do swojej kolekcji czy podarujesz je komuś w prezencie? W obu przypadkach jego użytkownicy będą zadowoleni, podobnie zresztą jak osoby, które będą miały przyjemność skosztowania pyszności, które w nim powstaną!

Wymiary
Długość 36,7 cm
Szerokość 19,8 cm
Wysokość 8,4 cm
Waga 1.623 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Florentyna