Naczynie ceramiczne Modeno na podstawie bambusowej - co w nim upieczesz?

Wielofunkcyjne naczynia to doskonałe rozwiązanie nie tylko do niewielkich kuchni. Do takich propozycji należy naczynie ceramiczne Modeno do zapiekania. Z powodzeniem przygotujesz w nim makarony, zapiekanki, ryby czy warzywa i podasz je w nim bezpośrednio na stół. Jego elegancki wygląd na pewno dobrze skomponuje się z zastawą!

Uniwersalne naczynie Modeno ma wymiary 31 x 16,5 x 5,8 cm. To wystarczający rozmiar, by przygotować danie dla całej rodziny. Trwała i odporna na wysokie temperatury (do 160°C) ceramika nie zawodzi: niestraszne jej wyszczerbienia czy uderzenia. Dobrze radzi sobie też w zmywarce i nie matowieje. Korzystanie z takiego naczynia to mniej zmywania - w końcu zapiekasz i podajesz przy użyciu jednego produktu! Pamiętaj tylko, by w zmywarce nie umieszczać bambusowej tacki, na której umieszcza się naczynie. Jeśli chcesz, by służyła Ci długo i zdobiła stół, lepiej czyścić ją ręcznie.

Nowożeńcy lub osoby, które urządzają swoje mieszkanie, na pewno docenią taki prezent jak naczynie do zapiekania na bambusowej podstawie. W końcu to najlepszy sposób na szybkie przygotowanie i podanie posiłku.

Wymiary
Długość 32 cm
Szerokość 18,5 cm
Wysokość 7,6 cm
Waga 1.554 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Florentyna