NACZYNIE DO ZAPIEKANIA REGULAR – SMACZNA KUCHNIA BEZ WYSIŁKU

Dzięki naczyniu do zapiekania Regular przygotujesz smaczne i zdrowe posiłki, które pokocha cała rodzina. Ułatwi ono pieczenie, a także sprawi, że potrawy będą odpowiednio przygotowane. Praktyczne naczynie do zapiekania Regular pozwala przyrządzić posiłki dla całej rodziny na obiad czy kolacje. Zawsze będą one idealnie ciepłe i odpowiednio wypieczone.

Prostokątne naczynie Regular wykonane jest z odpornego i trwałego materiału. Wyposażone jest w podgrzewacz, który pomoże utrzymać właściwą temperaturę serwowanych dań. Idealnie sprawdzi się więc w czasie rodzinnych czy proszonych obiadów, a także wystawnych przyjęć.

Naczynie do zapiekania możesz bez przeszkód wsadzić do piekarnika, a także skorzystać z niego w kuchence mikrofalowej. Wykorzystać możesz je również jako naczynie do serwowania potraw na stole.

Praktyczne naczynie do zapiekania Regular posiada biały, uniwersalny kolor. Dzięki temu idealnie komponuje się z każdą zastawą stołową i wpisuje w design jadalni w każdym stylu. Uzupełnieniem tego akcesorium jest podgrzewacz w złotym kolorze.

Eleganckie naczynie do zapiekania Regular posiada optymalną wielkość. 1,7 L umożliwia przygotowanie posiłku dla rodziny i gości.

W jadalni białe naczynie Regular doskonale będzie komponować się z minimalistyczną zastawą jadalną w kolorze białym. Może też towarzyszyć bardziej wymyślnym i oryginalnym kolorowym talerzom oraz złotym sztućcom.

Wymiary
Długość 41,8 cm
Głębokość 21,5 cm
Szerokość 21,5 cm
Wysokość 12,5 cm
Pojemność 1,7l
Waga 2.875 kg
Do pobrania