Naczynie owalne z podgrzewaczem 2,6 l – zawsze gorąca kolacja

Niech powrót do domu po dniu wypełnionym pracą i zajęciami dodatkowymi oznacza same przyjemności! Humor z pewnością poprawi Ci pyszne, jeszcze ciepłe danie. Co powiesz np. na zapiekankę pasterską lub lasagne?

Oba te dania (i więcej smakowitych propozycji) przygotujesz i zaserwujesz w naczyniu owalnym z podgrzewaczem o pojemności 2,6 l. Posiada on miejsce na trzy tealighty, dzięki czemu potrawa zachowa ciepło i będzie równomiernie podgrzewana podczas całego posiłku. Naczynie żaroodporne wykonane jest z białej, wysokiej jakości ceramiki imitującej marmur, zdobionej delikatnymi złoceniami. Zawiera w zestawie stelaż w miedzianym kolorze na świeczki oraz szklaną pokrywę. Cały zestaw możesz myć w zmywarce i stosować w piekarniku (przy maksymalnej temp. 180 st.).

Produkt jest bardzo uniwersalny: może pełnić funkcję stylowego naczynia do serwowania oraz praktycznego półmiska z pokrywką, do zapiekania w piekarniku. Dzięki swojemu eleganckiemu designowi może też być świetnym pomysłem na prezent dla bliskiego smakosza czy kucharza - amatora.

Elegant Kitchen - wymiary
Pojemność 2.6l
Waga 2.972 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał ceramika/metal