Naczynie żaroodporne Essentials – pomysłowe pieczenie bez tajemnic

Masz ochotę na proste danie, jak zapiekanka ziemniaczana? Idą święta i planujesz zrobić coś wykwintnego, np. kaczkę z jabłkami? Na co dzień i na specjalne okazje warto mieć w swoim domu naczynie żaroodporne Essentials.

Owalne naczynie o pojemności 3,2 l to praktyczny wybór do każdej kuchni. Dzięki zgrabnej formie bez problemu zmieści się ono w szafce kuchennej, a duża głębokość pozwala umieścić w nim wielowarstwową potrawę czy solidną porcję mięsa. Forma do zapiekania Essentials została wykonana ze szkła borokrzemowego PYREX, które charakteryzuje się m.in. odpornością na zmiany temperatury oraz powierzchnią niepodatną na zarysowanie. Szkło nie chłonie zapachów i nie ulega trwałym przebarwieniom, więc naczynie zachowa estetyczny wygląd nawet przy intensywnym użytkowaniu. Zapiekanie w szklanej brytfance jest niezwykle wygodne także dzięki idealnej przejrzystości, która pozwala sprawdzić stan potrawy bez zdejmowania pokrywy.

To dwa naczynia do zapiekania w jednym – w głębokiej dolnej części możesz przygotować kurczaka czy wielowarstwową zapiekankę, zaś na pokrywie zapiekać szaszłyki czy plastry schabu. Dzięki zamykanej brytfance możesz piec prawie bez tłuszczu.

Wymiary
Głębokość 27 cm
Szerokość 23 cm
Pojemność 3,2l
Do pobrania