Narożnik Bolton – ponadczasowa strefa wypoczynkowa

Możesz urządzić salon w stylu nowoczesnym, klasycznym lub skandynawskim, a on nadal będzie tam pasował? Narożnik Bolton możesz postawić na środku salonu, pod ścianą, naprzeciwko telewizora lub przy kominku. Jego oszczędna stylistyka pozwoli Ci dowolnie zaaranżować przestrzeń wokół niego.

Na komfort wypoczynku wpływa wypełnienie siedziska oraz oparcia pianką i sprężynami bonell. To one zapewniają elastyczne, dopasowujące się do krzywizn ciała siedzisko. Pięć poduszek oparciowych wypełniono formatką z pianki. Na uwagę zasługują także proste podłokietniki. To wszystko cechuje elegancki, funkcjonalny narożnik, z miękkimi poduszkami oparciowymi.

Narożnik z funkcją spania rozkłada się szybko i wygodnie dzięki mechanizmowi ułatwiającemu rozkładanie. W ten sposób w ciągu kilku chwil otrzymujesz powierzchnię spania równą 139 x 239 cm, co pozwoli wypocząć 2 dorosłym osobom. Pojemnik na pościel to nieoceniona pomoc w przechowywaniu kołdry, poduszek, ale też ozdób choinkowych czy odzieży sezonowej, na którą zawsze brakuje miejsca w szafie.

Narożnik Bolton to praktyczny element, który ozdobi i dopełni Twoją domową strefę komfortu. Możesz przy nim postawić niemal każdy fotel i każdą ławę, wszystko dzięki uniwersalnej konstrukcji.

 

Cechy szczególne mebla:
• Narożnik prawostronny z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
• Sprężony bonell na całej powierzchni spania- zwiększony komfort wypoczynku
• Poduszki oparciowe z miekkiej, elastycznej pianki z elegancką wypustką
• Podwieszane boki elegancką wypustką
• Narożnik dostępny również w wersji lewostronnej NA-BOLTON-LEWY
Wymiary
Szerokość 272 cm
Wysokość 92 cm
Głębokość 204 cm
Waga 160.4 kg
Do pobrania