Narożnik Bronte BIS – nowoczesna geometria

Salon – miejsce, w którym spotykasz się z bliskimi, spędzasz czas z rodziną, relaksujesz się po pracy,  po prostu miejsce, w którym przebywasz najczęściej? Warto, aby jego aranżacja była nie tylko stylowa, ale też funkcjonalna. W samym centrum pokoju możesz postawić narożnik Bronte Bis, który zachwyca prostą, niemal geometryczną formą.

Siedzisko i funkcję spania wypełniono jednolicie pianką oraz sprężyną falista i sprężyną bonelową. Zastosowanie podwójnego sprężynowania sprawia, że narożnik „L” jest bardzo wygodny. Duże poduszki oparciowe wypełnione pianką ciętą są optymalnym podparciem dla kręgosłupa, co docenisz zwłaszcza podczas długiego oglądania telewizji.

Stylowy narożnik z funkcją spania na co dzień sprawdzi się jako miejsce do siedzenia, a nocą przeistacza się w miejsce noclegowe. Duża powierzchnia spania równa 130 x 206 cm pozwoli się wyspać 2 dorosłym osobom lub trójki rodzeństwa. Duży pojemnik na pościel dodatkowo podnosi funkcjonalność mebla, tworząc dodatkowe miejsce do przechowywania (nie tylko pościeli).

Narożnik Bronte Bis, choć bardzo bazowy, kryje w sobie ozdobne detale. Drewniana (bukowa) listwa połączona z metalowymi nogami nadaje narożnikowi lekkości, a ozdobne pikowania siedziska czynią go wyjątkowym meblem wypoczynkowym.

 

Cechy szczególne mebla:
• Narożnik prawostronny z funkcją spania i pojemnkiem na pościel
• Duża powierzchnia spania - komfortowy wypoczynek
• Podwójne sprężynowanie siedziska oraz wysokiej jakości pianka PUR- podwyższona wygoda użytkownia
• Duży pojemnik na pościel- zwiększona możliwość przechowywania
• Drewniana listwa połączona z metalowymi nogami- nadaje lekkości
• W komplecie 2 poduszki ozdobne
• Narożnik dostępny również w wersji lewostronnej NA-BRONTE_BIS-LEWY-GA
Wymiary
Szerokość 245 cm
Wysokość 93 cm
Głębokość 171 cm
Waga 115 kg
Do pobrania