Szczotka do WC NEXT – doskonały wygląd i praktyczność

Szczotka do WC NEXT zapewnia doskonałą higienę i jakość. Wykonana została z chromowanego metalu, który podkreśla jej elegancją i nowoczesny design.

Wnętrze obudowy szczotki do WC NEXT skrywa pojemnik wykonany ze szkła matowego, co dodaje estetyki i lekkości całej konstrukcji. Dodatkowo jest ona wyposażona w pokrywę, która zasłania wnętrze pojemnika, zapewniając dyskrecję i estetyczny wygląd.

Innowacyjny system Lift & Clean™ sprawia, że montaż szczotki do WC NEXT jest szybki i bezproblemowy. Możesz łatwo zdjąć uchwyt w celu dokładnego wyczyszczenia. To praktyczne rozwiązanie ułatwia utrzymanie czystości w Twojej łazience i zapewnia długotrwałą funkcjonalność produktu.

Szczotka do WC NEXT posiada niewidoczne mocowanie, które gwarantuje perfekcyjne dopasowanie do ściany. Teraz możesz cieszyć się minimalistycznym designem bez widocznych elementów montażowych. W komplecie znajduje się zestaw mocujący, który umożliwia łatwy montaż szczotki przy użyciu standardowych kołków i wkrętów nierdzewnych.

Szczotka do WC NEXT to połączenie elegancji, praktyczności i doskonałego wykonania.

Wymiary
Głębokość 11 cm
Szerokość 10 cm
Wysokość 39 cm
Waga 1.483 kg
Do pobrania