Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

Szukasz mebli z temperamentem? Poznaj system Nikko
Nowoczesna kolekcja młodzieżowa mebli Nikko wyróżnia się emanującą z niej energią i temperamentem. Tymi funkcjonalnymi modułami można tworzyć różnorodne aranżacje zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Młodzież lubi wyrażać swoje emocje przez rzeczy, którymi się otacza, a te meble z pewnością im w tym pomogą!
 
W systemie Nikko znajdziemy 12 brył pozwalających na kompleksowe wyposażenie pokoju młodzieżowego. Wśród nich są regały, biurko, komoda, szafka nocna, półka wiszącą, łóżko z praktyczną szufladą na pościel, szafa, pakowna szafa narożna oraz szafka wisząca, w której można zastosować oryginalne urozmaicenie w postaci wysuwanej skrzynki.
 
Warto zwrócić uwagę na pojawiającą się w kolekcji Nikko zupełnie nową, rzadko dotąd spotykaną w kolekcjach młodzieżowych bryłę – szeroki szachownicowy regał, który będzie idealnym miejscem na książki, modne gadżety i pamiątki młodych domowników. Wszystkie moduły przyciągają uwagę swoją niebanalnością kształtów i funkcji.
 

Kolekcja zaprojektowana została w ciekawym zestawieniu kolorystycznym jasnego congo z kolorem uni bordo lub lava. To idealna propozycja dla zwolenników odważnych aranżacji, które niosą w sobie pokłady pozytywnej energii i radości. Innowacyjne koncepcje wzornicze łączą się tutaj z precyzyjnym wykonaniem. Dwukolorowe fronty z asymetrycznie rozmieszczonymi drewnianymi uchwytami oraz dopasowanymi stylistycznie nóżkami tworzą oryginalną kompozycję podkreślającą modernistyczny wystrój pokoju.
 
Łączące w sobie jednocześnie ciepło, witalność i energiczne usposobienie meble Nikko z pewnością sprostają najbardziej kreatywnym pomysłom na urządzenie funkcjonalnego wnętrza pokoju młodzieżowego.