Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

Nowoczesna geometria w kolekcji Optica

Jeśli marzysz o nowoczesnym wnętrzu, zaaranżuj dom z meblami z kolekcji Optica. Nowy system mebli Black Red White odzwierciedla czystość form i współczesne podejście do designu, przyciągając spojrzenia grą detali. Meble idealnie sprawdzą się w salonie czy jadalni.
 
Zoom na stylistykę
Idealnie skonstruowane, geometryczne bryły są wyraziste, a zarazem lekkie i delikatne. Ich czyste formy przełamują poziome uchwyty w kolorze stali, dzięki którym z łatwością uzyskasz dostęp do wnętrza szafek i szuflad. Unikalny design budują ścięte pod skosem krawędzie frontów, a całość dopełniają dyskretne nóżki, które bardzo delikatnie rysują się pod korpusami mebli. Kolekcja bazuje na wyjątkowych kolorach. Modna szarość w odcieniu szary wolfram doskonale łączy się z nieco egzotycznym rysunkiem słojów drewna w kolorze orzech columbia.
 
Odrobina techniki
W kolekcji Optica postawiono również na technologiczne rozwiązania. We wnętrzu witryn znajdziesz energooszczędne oświetlenie LED, które dostępne jest w standardzie przy zakupie mebli. Subtelna poświata dyskretnie przebija się przez przeszklone fronty i idealnie podkreśla detale. Pamiętaliśmy też o Twojej wygodzie, dlatego wyposażyliśmy szuflady w prowadnice z systemem cichego domykania frontów. Dzięki tym akcesoriom zamykanie szuflad będzie maksymalnie komfortowe i co najważniejsze niemal bezszelestne. Mieliśmy też na uwadze Twoje bezpieczeństwo, dlatego przeszklone fronty wykonane zostały z wysokiej jakości szkła hartowanego o zwiększonej odporności na zniszczenia.
 
Uniwersalne moduły
Kolekcja oferuje funkcjonalne bryły mebli z możliwością swobodnego zestawiania. Każdy z modułów możesz dowolnie łączyć z innym i tworzyć w ten sposób własną wersję praktycznego wnętrza. W skład systemu wchodzą eleganckie witryny, szafki RTV, komody, szafki wiszące, regał, pojemna dwudrzwiowa szafa oraz ława i krzesło. Dzięki nim z łatwością urządzisz pokój dzienny oraz jadalnię.