Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

Anticca – grube fronty i zdecydowany design

Kolekcja Anticca to styl, który przyciąga spojrzenia. System pokazuje jak przełomowe jest myślenie o wnętrzach. Te nowatorskie meble zaprojektowane są tak, by pomieściły wszystkie Twoje drobiazgi i schowały je schludnie we wnętrzach szafek, komód, szaf i eleganckich witryn,  a jednocześnie, by ich design, umiar i styl udzielały się każdemu wnętrzu.
Anicca - pokój dzienny Anicca - sypialnia Anicca - sypialnia
Spojrzenie na design
W tym systemie jedną z głównych ról odgrywa kolor dąb monument, który kładzie mocny akcent na wyraziste rysy słojów. Barwa intryguje grą przenikających się odcieni naturalnego drewna, nadając wnętrzu elegancki i nieco majestatyczny charakter. Sekret kolekcji tkwi w grubych, bo mierzących prawie 5 cm frontach, które pozbawione są uchwytów . Ich nieskazitelnie czysta powierzchnia uwydatnia czystość form i nie zaprząta uwagi zbędnymi szczegółami.
 
Eleganckie witryny i przeszklone fronty czarują oświetleniem, które wypełnia ich wnętrze. Dzięki energooszczędnym diodom LED delikatne światło wypełnia wnętrze mebli i podkreśli detale, które zdecydujesz się w nich ustawić – ozdobne naczynia, kolekcja porcelany, ramki ze zdjęciami, w otoczeniu tej subtelnej poświaty wszystkie przedmioty nabiorą niepowtarzalnego uroku. Oświetlenie dostępne jest w opcji.
 
Wysokiej jakości akcesoria
Projektując kolekcję Anticca, nie zapomnieliśmy o wyborze najlepszych akcesoriów. Prowadnice oraz zawiasy zostały wyposażone w system cichego domykania frontów. Mechanizm wyhamowuje fronty w końcowej fazie domykania, dzięki czemu nawet gwałtowne pchnięcie szuflady będzie niemal niesłyszalne.
 
Modułowość
Z wszystkich dostępnych elementów kolekcji można swobodnie tworzyć spójne, wieloelementowe aranżacje lub wybrać poszczególne bryły mebli, które wystąpią w roli pojedynczych, interesujących akcentów. Do wyboru masz eleganckie witryny, komody, szafki i szafy - zestawiaj je ze sobą i baw się możliwościami. Meble Anticca idealnie sprawdzą się we wnętrzu salonu lub zacisznej sypialni z klimatem.